קלי סלייטר בלקט ראיונות: "יפן צריכה להכיר בסכנת זיהום הקרינה"

להקשיב לקלי סלייטר מתראיין זה כמו לצפות בו גולש. תמיד יהיה לו משהו לחדש, דבר מעניין לשתף, עוד פיקנטריה או תפיסת עולם עמוקה שיכולה להרחיב את הידע שלנו ואת ההיכרות עימו (זאת על אף שכולם חושבים שהם יודעים עליו הכל). בלקט ראיונות שהעניק לתוכניתו של גרהאם בנסינגר "In Depth", סלייטר פעם נוספת מצליח לרתק אותנו ולרצות לדעת כמה שיותר.

נובמבר 06, 2019

הדרך להחלמה עוד ארוכה: סאני גרסיה בתמונות ראשונות מאז ניסה לשים קץ לחייו

לראשונה מאז התאשפז במצב קריטי, משפחת גרסייה משחררת תמונות של סאני בבית החולים שמעידות על החלמתו. בחודש אפריל הובהל אלוף העולם לשעבר לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה, הדיווחים היו  שככל הנראה סאני ניסה לשים קץ לחייו בגלל מחלת דכאון שממנה סבל. חודשים רבים לאחר שהיה שרוי בתרדמת, סאני כיום כבר נושם בכוחות עצמו ומצליח לזהות את בני משפחתו.

מאת יואב נקש ספטמבר 20, 2019

בדרך לזהב: ענת ליליאור הבטיחה את מקומה באולימפיאדת טוקיו 2020

זו תהיה הפעם הראשונה בהיסטוריה שענף הגלישה יהיה חלק מהמשחקים האולימפים וכבר כעת אנו מרגישים שזכינו בזהב - גולשת זהב! ענת ליליאור בת ה-19 מתל אביב עשתה צעד אחד גדול לקראת טוקיו 2020 כשהבטיחה את מקומה באולימפיאדה בשנה הבאה. ההתרגשות בשיאה והגאווה בשמיים! (תמונת שער: ארגון גולשי הגלים בישראל)

מאת יואב נקש ספטמבר 13, 2019

ככה עושים קבלת פנים לאלופים: 'הגל שלי' מארחים את פרקו ואנבר

חוף הריביירה בבת ים לבש חג עם הגעתם של אלופי הגלישה האוסטרלים ג'ואל פרקינסון ולאורה אנבר. בעמותת "הגל שלי" קידמו את פניהם של השנים בהוד כבוד ואהבה ויחד איתם העבירו בוקר מיוחד שכלל שיחה אישית וסשן גלישה משותף.

מאת יואב נקש אוגוסט 22, 2019

אלופים בישראל: לאורה אנבר וג'ואל פרקינסון מבקרים בארץ

בימים אלו מבקרים בארץ שני גולשי-על אוסטרלים. אלוף העולם לשעבר ג'ואל פרקינסון ולאורה אנבר. הגולשים האוזים מגיעים לכאן בחסות חברת בילבונג ובמהלך שהותם הם יתארחו בעמותת הגל שלי בבת ים שבו יתרשמו מהפעילות העניפה של העמותה, יפגשו את הבוגרים ויקחו חלק פעיל בסשן גלישה משותף - זאת בתקווה שיהיו גלים.

מאת יואב נקש אוגוסט 21, 2019

הבריזו לך את הגל, מה תעשה עכשיו? הנה 10 תגובות נפוצות למצב נפיץ

נו מה תעשה עכשיו? תביא לו אגרוף, תצעק, תקלל, תעשה פרצוף, תחכה לו בחוץ או שפשוט תתעלם, תדבר איתו יפה ותסביר לו שזה לא יפה ותתפוס פינה שקטה יותר, רחוקה בהרבה? בלהט העצבים כל אפשרויות התגובה נראות הגיוניות ואימרתו המפורסמת של דיוק קהנאמוקו "רק גולש מכיר את ההרגשה (שבגלישה)", יכולה בקלות להפוך ל"רק גולש מכיר את ההרגשה... (שבהברזה)". אם אתם גולשים אתם בטוח יודעים איך זה מרגיש. אז איך תגיבו?

מאת יואב נקש יוני 29, 2019

גולש ישראלי בן 23 נעדר באינדונזיה; משפחתו מבקשת עזרה באיתורו

משפחתו של אביב משל בן ה- 23 מכפר סבא מודאגת עד מאוד לשלומו. אביב שעורך טיול אחרי צבא באינדונזיה נראה לאחרונה כשיצא לגלוש באי נוסה למבונגן הקרוב לבאלי ומאז נעלמו עקבותיו. לישראל אין יחסים דיפלומטים עם אינדונזיה אך לאביב דרכון אמריקאי והמשפחה נעזרת במידע שמגיע מהקונסוליה האמריקאית. צוותי חילוץ מקומיים פועלים לאיתורו וגם חברת מגנוס נכנסה לפעולה מטעם חברת הביטוח.

מאת יואב נקש יוני 21, 2019

ה-ISA אישר רשימת מתחרים של ה-WSL לאליפות העולם. מי לא נמצא שם?

ארגון הגלישה העולמי (ISA) פרסם את רשימת הגולשים מהסבב המקצועני של ליגת WSL שנכנסים באופן אוטומטי לנבחרות המתחרות באליפות העולם של 2019. מדובר בצעד אחד נוסף לקראת העפלתם והשתתפותם של 20 מקצוענים באולימפיאדת טוקיו ב-2020.

מאת יואב נקש יוני 12, 2019

זהו אית'ן אוסבורן - הרכש החדש של נבחרת ישראל בגלישה לאולימפיאדה

הוא נחת בישראל בפעם הראשונה בחייו לפני כשנה ובמקום לנשק את הארץ הוא נשק לים התיכון וזכה בתחרות ה-QS שנערכה בנתניה. אית'ן אוסבורן (או איתן עם צ'פחה מסורתית) הוא גולש יהודי למהדרין ועם שורשים משפחתיים שנטועים בישראל. בארגון גולשי הגלים קלטו את הפוטנציאל הגלום בסטארטאפ האולימפי ועשו לבחור בן ה-19 עליה מזורזת. אז קבלו בתרועות את הרכש החדש של הגלישה - ההבטחה של נבחרת ישראל לאולימפיאדה.

מאת יואב נקש יוני 05, 2019

גל חוזר: הבריכה של סלייטר לא תוקם בפלורידה כמתוכנן

זו היתה אמורה להיות בריכת הגלים המסחרית הראשונה בטכנולוגיה המושלמת של KSWC שמיועדת לקהל הרחב, והקמתה היתה אמור לצאת לדרכה במהלך 2019. אלא שכעת, כשנה וחצי לאחר ההודעה החגיגית שנמסרה באוקטובר 2017, פרויקט זה ככל הנראה יגנז. בהודעה שפרסמה הליגה (WSL) שמחזיקה ברוב מניות החברה, נמסר על ביטול הפיתוח המתוכנן.

מאת יואב נקש יוני 02, 2019
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים