מגזין +
מגזין +סרף Tech ← מאיר ומרחף באוויר: המתלה שיעשה מהגלשן שלכם רהיט דקורטיבי יוקרתי

מאיר ומרחף באוויר: המתלה שיעשה מהגלשן שלכם רהיט דקורטיבי יוקרתי

מאת יואב נקש נובמבר 25, 2016

מתלה לגלשן אינו מיועד רק בכדי למנוע את נפילתו אלא גם מהווה דרך בכדי לכבדו. במקום לשים אותו בפינת חדרכם כאילו והיה בעונש אפשר לעשות ממנו פריט דקורטיבי שיוסיף הרבה הוד והדר - גם לחדר וגם לגלשן. מתלה הגלשן הבא שאותו פיתח נת'ן קובארי (Nathan Kovari) הוא רעיון נפלא וגאוני. אם תניחו את הגלשן על המתלה הוא יראה כאילו הוא מרחף באוויר. בדגם נוסף ניתן להדליק מנורות לד ולהפכו לאהיל שיקרין אור יקרות מסביב לגלשן היקר לכם.

מתלה ה-Air Surf Rack הוא שדרוג מדליק (תרתי משמע) מכל מה שהכרנו עד כה בתחום האפרורי  שנחבא מאחורי הגלשנים. המתקן פונקציונלי, פרקטי, ניתן להתאימו לפי מידת גלשן, אינו דורש הרבה עבודה להתקנתו והוא הופך דקורטיבי עם אפשרות לשליטה מרחוק על הדלקת האורות (בדגם שמציע זאת). "מתלה הגלשן אינו מיועד רק לאספני גלשנים או לכאלו שיש להם סנטימנטים מיוחדים לגלשן ספציפי, אלא מיועד גם לשימוש יום-יומי", אומר קובארי. "זו דרך מודרנית לאפסן את הגלשן שלכם".

הצוות המפתח של המתלה טוען כי ה-Air Surf Rack מתאים כמעט לכל סוג ומידה של גלשן. "ניתן לתלות כל גלשן עם 2 או יותר חרבות", הם מסבירים. "זרועות המתלה ניתנות לכיוונון והן מאובזרות במעצור שמונע מהגלשן לזוז לצדדים או ליפול". רכיב נוסף ונפרד מהמתלה התחתון, הוא תפס העשוי סיליקון שקוף המיועד לאחיזת חלקו העליון של הגלשן. שילוב כלל האלמנטים יוצרים אשליה שהגלשן מרחף באוויר במרחק קל מדופן הקיר.

בנוסף לדגם הבסיסי, קובארי שדרג את המתלה עם דגם שאותו ניתן להדליק. "לאחר שפיתחתי את הדגם הראשון רציתי לראות כיצד הוא יראה בלילה וחשבתי שזה יהיה מגניב אם אוסיף לו נורות שיאירו אותו מאחור", הוא מסביר. עם התאורה וגווני הנורות השונים, הגלשן תורם לשינוי אוירה ומוסיף נופך דקורטיבי לכל חדר - האור מתפזר על הקיר והופך מגלשן לסוג של אהיל. קובארי הוסיף גם אפשרות של שליטה מרחוק על עוצמת האור וגווני התאורה באמצעות בלו טות' ואפליקציה לטלפון.

קובארי וצוותו השיקו קמפיין קיקסטארט ובכוונתם להתחיל בשיווקו של המתלה בינואר 2017. אלו שישקיעו בקמפיין שלהם יוכלו לרכוש את המתלה טרם ישווק לחנויות במחיר עלות בסיסי. שייפרים וחברות גלישה ברחבי העולם כבר ניסו את המתלה וחברת הארלי דאגה להזמין מראש מספר יחידות שישמשו אותם לתצוגת גלשנים במועדון הגלישה שלהם בספרד. מחיר ה-AIr Surf Rack נע בין 70 דולרים לדגם הבסיסי ל-100 דולרים לדגם עם התאורה. אז מה אתם אומרים? נכון מדליק?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים