נמצא ברדיוס: מה עושה בדה דורברידג' בטינדר?

מאת יואב נקש נובמבר 06, 2015

בתקשורת האוסטרלית נכתב שאישתו היא זו שמצאה את התמונה של בעלה האהוב והגולש המקצוען, בדה דורברידג' (Bede Durbidge), מככבת באפליקציית הסטוצים של טינדר; אלא שזה הוביל לשאלה: "מה עושה אשתו מדפדפת באפליקציה"? לא לקח הרבה זמן וקלי סלייטר העלה את התמונה לאינסטוש וכתב "זה נורמלי שדפדפתי את בדה לימין?"... (כחכוח בגרון) סליחה קלי, גם אתה מחפש סטוץ זמין ברדיוס של הסבב? אבל אל דאגה כי כל שנכתב הוא ברוח טובה - מישהו בשם מייק היה כל כך נואש לסטוץ ובחר להשתמש בתמונתו.

מסתבר שבדה, כלומר מייק, הוא "בחור רגוע מהחוף המזרחי האוסטרלי ומת לפגוש אותך" אבל ייתכן שהוא כל כך נואש עד שהוא היה חייב להתחזות לאדם אחר ובמקרה זה להשתמש בתמונתו של המקצוען בגלישה. "היי מייק... כלומר, בדה. לפחות היית משנה את שמך וכותב דורברידג'... שיהיה אמין אתה יודע".

אשתו של בדה העלתה את התמונה לאינסטוש שלה וכתבה "הראו לי את זה היום - כל כך שמחה שהגבר שלי מככב בטינדר", היא כתבה בהומור. וחבריו של בדה כמובן לא נשארו חייבים והצטרפו לחגיגת הירידות והצחוקים ההדדיים: "הבחור כנראה מאוד עסוק לאחרונה", כתב מיק פאנינג. ו"זה קטע קורע", כתב ג'ואל פארקינסון בתגובה לדבריו של מיק.

אז אם מישהי נמצאת ברדיוס של הגולד קואסט האוסטרלי ומחפשת בחור רגוע שאוהב לצאת ולבלות, זה הזמן לדפדף לימין את מייק, כלומר את בדה... ומייק חביבי, אם אתה ממש רוצה לככב בטינדר, בפעם הבאה תשים תמונה של ג'וליאן ווילסון ותראה איך הפון שלך מתפוצץ.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים