בית הספר 'גלים' האוניברסיטה של הגולשים

יולי 25, 2014

"גלים" היא מילת קסם עבור הגולשים. די באמירתה בכדי להפיח חיים ולהעלות חיוך של אושר אמיתי על הפנים. הגלים של הים כמו ה"גלים" שעל היבשה, מילת הקסם מקבלת משמעות נוספת ומיוחדת עם בית הספר שמיועד ללימודי גלישה. ביה"ס לגלישה גלים מהווה את התחנה הראשונה לפני שילדינו טובלים בים ומכינה אותם לרכיבה מהנה ובטוחה ארוכת שנים בחייהם האמיתיים. בית הספר "גלים" היא האוניברסיטה של הגולשים - הנשמה של דור העתיד!

– מדור פרסומי –

ספורט הגלישה הוא מרפא טבעי לכל דבר בחיים ובהידוק הזיקה אל הטבע והים יש משום חיבור בין נפש האדם לגשמיותו הפיזית. בית הספר לגלישה גלים מהווה אבן דרך מיוחדת ומהירה לפתח יכולות גלישה, קשרים חברתיים וזיקה לטבע שאוצרים בתוכם את נפלאות מרחבי הכחול הגדול.

galim surf school ashwelon גלים בית ספר לגלישה אשקלון

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לימודי גלישה אינם מיועדים רק לצעירים כי אם לכלל האנשים באשר הם, מילדים רכים בשנים ועד למבוגרים עשירים בניסיון חיים. לגלישה תמורות אדירות על בריאות ושלוות הנפש, חיזוק הביטחון העצמי, הדימוי האישי וההעצמה אישית; לגלישה גם מכלול עצום של מאפייני ריפוי פיזיים המתבטאים בשיפור התנועות המוטוריות, גמישות הגוף, שיפור שיווי המשקל, בניית מסת שריר, האצת זמן התגובות ,קבלת החלטות מהירות וכמובן הנאה שמתבטאת ברוגע ובשלווה אין סוף.

איך בוחרים בית ספר גלישה מקצועי?

שאלתם הראשונה של רבים מאלו שמתעניינים בלימודי גלישה היא "כמה זה עולה?". שאלה זו אמנם לגיטימית אך בבחירת בית ספר ללימוד גלישה מומלץ שתקדימו לשאול שאלה אחרת שיש בה בכדי לוודא את העיקר. הדבר הראשון והחשוב ביותר שעליכם לבדוק טרם תחליטו אם להירשם או לרשום את ילדיכם ללימודי גלישה, הוא לוודא שבית הספר עומד בתקנים מחמירים שיש בהם בכדי להגן על ביטחונם ולהעניק להם את המיטב שבלימודם. לפניכם ארבעה סעיפים שמהווים את הבסיס לאיכותו המקצועית של בית הספר ללימוד גלישה:

  • ביטוח מקיף ואישי הניתן לכל אחד מהתלמידים
  • תקן רשמי ממשרד החינוך
  • צוות מדריכים מוסמך שעבר הכשרה מיוחדת דרך מכון ווינגייט ומוכר ע"י ארגון גולשי הגלים הישראלי.
  • ציוד גלישה מלא הכולל גלשנים, ביגוד ושירותי עזר נוספים כגון מקלחות, אחסנת ציוד, אספקת אוכל ושתייה וכו'.

את כל הסעיפים שמרכיבים בית ספר הראוי ללימוד גלישה ניתן לסכם במילה אחת: "גלים".

בית הספר לגלישה "גלים" הוא אחד מאותם בתי הספר שבהם אתם וילדיכם מכוסים מכל הכיוונים; המקום שבו אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם בידיעה שילדיכם נמצאים בידיים טובות, מנוסות, אחראיות ומקצועיות.

אודות גלים - בית הספר לגלישה המוביל בישראל

בית הספר גלים הוקם לפני כעשור ונחשב לאחד מבתי הספר לגלישה הותיקים והמובילים בישראל. בית הספר גלים נוסד ע" שלומי עיני באשקלון, חובל במקצועו, בעל זיקה רבה לים ועם ניסיון רב שנים בגלישה. שלומי מפעיל כיום את מרכז בית הספר גלים והמועדון הוותיק ללימודי גלישה בתל אביב. לבית הספר גלים מסונף בית הספר באשקלון שמנוהל ע"י יוחאי בן יעקב (בתמונה).

"גלים" בית הספר לגלישה באשקלון - יוחאי בן-יעקב. אתחיל בנימה אישית ואגיד: אם ישנו אדם שהייתי מוכן להפקיד בידיו את חינוכם של ילדיי – יהיה זה יוחאי! יוחאי הוא אדם נעים הליכות ונעים לבריות. בעל ניסיון וותק רב שנים בתחום הים ופעיל סביבה וחברה מן הבולטים באזור הדרום. יוחאי הוא בוגר הוראה (תואר BED) ממכון ווינגייט. מורה לחינוך גופני וחינוך מיוחד, מדריך ימאות, גולש מנוסה שגם התחרה בעבר ואיש ים בכל רמ"ח אבריו.

galim surf school ashwelon גלים בית ספר לגלישה אשקלון

גלים -  מקצוענים בלימוד בגלישה!

בית הספר גלים באשקלון מורכב מצוות מנצח של מדריכים מנוסה שהוסמך ע"י מכון ווינגייט וארגון גולשי הגלים אשר נמצאים תחת פיקוח משרד החינוך. כאמור, לבית הספר ביטוח רפואי, תקן ממשרד החינוך וציוד גלישה מלא הכולל גלשני לימוד מספוג, לייקרות, חליפות ועוד. ייחודו של בית הספר הוא בשירותים הנוספים הניתנים לתלמידים ובנגישותם למקלחונים, שירותים ציבוריים, אחסון ושמירה על ציוד אישי ובאספקת אוכל ושתייה. שירותים אלו ניתנים באדיבותם ובשיתוף הפעולה של בית הספר "גלים" עם מסעדת הסקובאר וצוללי הדרום (במרינה אשקלון) שמקיימים גם פעילויות צלילה במסגרת לימודי הגלישה (לפי דרישה).

100% נתינה - 100% הצלחה

בבית הספר גלים אשקלון מובטחות תוצאות מהירות שבהן כל חניך יצליח לגלוש. בפרק זמן של כמה שעות לימוד מרבית התלמידים יצליחו לעמוד על הגלשן וירכבו על הגלים לראשונה בחייהם. בית הספר פתוח לכל אדם שמעוניין בלימוד גלישה מגילאי 7 (בעלי ידע בסיסי בשחייה) ועד מבוגרים אשר צעירים בנפשם. בית הספר פועל במתכונת לימודית אישית שמטרתה למצות את הפוטנציאל של כל חניך. מתכונת זו מתבססת על המשוואה שעל כל 5 תלמידים יהיה מופקד מדריך אחד! המטרה היא להעניק תשומת לב רבה לאלו המתקשים בגלישה וליווי אישי ומקצועי למימוש הפוטנציאל וחוויית ההצלחה.

 גלים - מלמדים לגלוש ומחנכים לחיים

במסגרת החינוכית של בית הספר גלים נערכות פעילויות מגוונות ומעשירות שכוללות: הדרכה תיאורטית, פעילויות כושר, פיתוח סיבולת לב ריאה, פיתוח מסת שרירים, גמישות, חוסן גופני ונפשי, לימודי היכרות עם הים על כל מאפייניו, תרגילי הרפיה, יוגה, גיבוש חברתי, הרחבת ידיעות, פעילות סביבתית וחינוך לשמירה על הטבע והים, הרצאות, המלצות לתזונה נכונה וחיים בר-קיימא. גלים, בית הספר לגלישה באשקלון, מקנה ערכים מוסריים וחברתיים, חיזוק הביטחון האישי, העצמת הדימוי העצמי והענקת כלים להגשמה עצמית.

 עושים גלים כל השנה!

"גלים - בית הספר לגלישה באשקלון" פועל בכל ימות ועונות השנה במתכונות לימוד שונות ומגוונות: חוגים נערכים 365 ימים בשנה... (כן, גם בחורף), קייטנות קיץ ומחנות גלישה בחופשות ארוכות (פסח, חנוכה, חופש גדול וכדומה) – דרך אגב החלה ההרשמה למחנה גלישה בפסח אז מהרו להירשם ...!

galim surf school ashwelon גלים בית ספר לגלישה אשקלון

כמו כן ניתן לערוך אירועים מיוחדים במוטיב הגלישה כגון ימי הולדת (גלישולדת), בת/בר מיצוושים או שיתוף פעולה ועבודה משותפת עם מועצות איזוריות, עם מסגרות רווחה של נוער בסיכון ופעילויות התנדבותיות למען הקהילה והסביבה. כמו כן ניתן לרכוש דרך בית הספר סקייטבורדים, גלשנים, חליפות גלישה, לייקרות ועוד. בית הספר גלים גם מאפשר גם הרשמה קבועה של "מועדון חברים" שבו ניתן להשכיר או/ו לקחת ציוד גלישה באופן חופשי.

גלים - בית הספר לגלישה באשקלון הוא המקום שבו אתם וילדיכם תגשימו חלומותיכם, המקום שבו תרכבו על גלי החופש ותעשירו את ידיעותיכם! גלים הוא אינו עוד סתם בית ספר לגלישה אלא אוניברסיטה של גולשים! בהצלחה:)

לפרטים נוספים, שאלות והרשמה ניתן לפנות ליוחאי בן-יעקב בכל יום ושעה בטל': 054-4765965

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של גלים אשקלון דרך הקישור הבא: https://www.facebook.com/Galimashkelon

נכתב בהמלצה ע"י יואב נקש - פברואר 2014

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים