מציצים לגוטה

יולי 25, 2014

כן זה בהחלט נשמע כאילו וזה לקוח מסרט אבל בשביל הרוחצים או ליתר דיוק הרוחצות בחוף גוטה זו מציאות מתסכלת. אנו, קבוצה של מקומיים מבחינים בחודשים האחרונים בהתגברות של תופעה מצערת ומטרידה, בחרתי להציגה לפניכם ולהסיט את תשומת ליבכם אליה מאחר שהמקרים האלו חוזרים ונשנים, בעיקר בימות השבוע בחופים אשר אינם הומים.

הריסות המבנה והמצוקים התלולים הפכו את חוף גוטה למקום מסתור לכל מיני תמהונים, מציצנים, חלקם מצוידים במשקפות, מסתתרים מאחורי שיח ומתכופפים, חלקם מסתובבים מעורטלים לחלוטין ומתישבים במרחק נגיעה מהבנות.אנו נתקלנו כבר מספר פעמים בבנות מבוהלות שטענו כי היו גם כאלו שאף נגעו בעצמם בזמן שהם מציצים להם בערגה...אנו בהחלט מקווים שלא נאלץ להתקל בנשים שסבלו דבר גרוע מזה

אין בכוונתנו לקחת את החוק לידיים, להבריח את הרוחצים מחוף זה, או לגרום לכם הנשים לחשוש, בכוונתנו להגביר את המודעות לתופעה ולהסתייע בקהל הרחב המבקר בחוף. במספר אירועים המשטרה הוזעקה למקום, אך המטריד נעלם כלא היה, הם חוזרים ושבים מידי כמה ימים אך בהחלט מרגישים מאויימים כאשר ישנם מקומיים או אנשים שמבחינים בהם, ולכן קצב ביקורם מתמעט.

בעבר עלו מספר הצעות תגמול למציצנים שכללו פרסום תמונותיהם ופרצופם ... אבל מסיבות אסטתיות בחרתי שלא לכלול זאת באתר... אם אחד מ"השרוטים" קורא את הדברים האלו עכשיו .... תסתכל על עצמך במראה... אנחנו יודעים בדיוק איך אתה נראה!

ובנימה אופטימית אפשר לסכם ולאמר שלהסתכל, חבר'ה, זה מותר, אבל אל תשכחו להרים קצת את הראש לגובה העיניים, כי רק שם תמצאו את כל האמת שביופי!

יואב נקש

צלם ים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים