על הוו: הנה עוד דרך מקורית לתליית גלשן על קיר

מאת יואב נקש ספטמבר 01, 2018

השאיפה היא שהגלשן יהיה כל הזמן בתנועה. שנגלוש עליו כמה שיותר, שנסיע אותו ממקום זה לאחר אבל ברגעים של מנוחה - לגלשן ולגולש - היינו רוצים להניח אותו במקום שנוכל להביט בו בגאווה ולהזכר ברגעים היפים על הגלים. לגלשן שלנו מגיע מקום של כבוד על הקיר. כמו תמונה שבה אנו מביטים ורואים את משיחות המכחול, כמו רהיט מעוצב שנעשה ביד אומן. עם וו התליה "Shepps" הקיר שלכם יהפוך ברגע אחד ליצירה עם גלשן.

כשמניחים גלשנים בבית צריך לעשות זאת בזהירות. למצוא פינה שקטה, להשעין אותו ברכות על דפופה (Rack) ולקוות שאף אחד לא יעבור ויתן לו איזו מכה בלי כוונה. אבל אפשר גם לעשות זאת בצורה אחרת. עם פטנט הקיקסטארט של וו התליה, הגלשן יכול להיות מוגן וממש להטמע בתוך הקיר.

כל שצריך הוא לקדוח חור בקיר, לנעוץ את הדיבל, להבריג את הבורג ולתלות את הבסיס. ברגע שהבסיס מקובע למקומו מסירים את חרבות ה-FCS מהגלשן (בתקווה שיש לכם גלשנים עם חרבות נשלפות) ועל מקומה של החרב האמצעית מתקינים את וו התליה העשוי עץ (בתקווה שאין לכם גלשן טווין פין עם שתי חרבות צדדיות).

וו התליה הזה שפותח על ידי הגולש אדם שפרדלי, מטורנטו קנדה מגיע בשלושה צבעים: אפור פחם, טורקיז וורוד. Shepps יושק בגיוס המונים בקיקסטארטר החל מה-11 בספטמבר 2018 ואז כבר גם נדע מחירים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים