ליפטינג אינטימי: הגולשת הזו מרימה את הגלשן עם ה.... מה?!

מאת יואב נקש פבואר 13, 2016

מה ניש? מה נוש? האם גם אתן שבעתן מאותם תרגילים בחדר כושר וממשטר תזונה קפדני של אכילת ווג'י? האם אתן מחפשות דרך נוספת ואחרת לחזק את הסיפוק המיני? קים אנאמי (Kim Anami) בת ה-44 מארה"ב נחשבת לגורו של ממש בתחומה והיא מציעה לכן להצטרף אליה לסדרת אימונים בטכניקה חדשה של הנפת משקולות וואגינאלית. אימון זה שמיועד לנשים (כי לגברים יש משהו אחר) נקרא "קונגו פו נרתיקי" (Vaginal Kung Fu) ובו עושים כפי-פות ומחזקים את שרירי ה... נו, אתם יודעים.

הערת עורך: כתבה זו נכתבה בהומור מיני מעודן ע"י גבר / איש מערות בעל כמויות הורמון טסטוסטרון גבוהות. אין לייחס לנאמר כל כוונה לפגוע במין הנשי או לשלול העדפתו של כל אדם לעשות כטוב בעיניו.

קים אנאמי מציגה את עצמה כגולשת ו"מדריכת כושר אינטימית" (Intimicy Coach) ובקרב חסידיה היא זכתה גם לתואר ה"גורו הוואגינאלית" שבו היא מאוד גאה. למעשה, היא כה טובה בתחום המוזר שבו היא עוסקת ומאמינה בסגולותיו, עד שהיא החליטה גם להתחיל ולהעביר שיעורים לכל דחפין. קים מוסגלת להרים הרבה מאוד חפצים עם הפות והיא עושה זאת לשם הבריאות והעצמת הסיפוק המיני. קים נעזרת באבן ירקן בצורת ביצה שאליה היא קושרת בחוט כל סוג של חפץ (גם גלשן!) - את הביצה היא מחדירה אל ה.. *&%# ומניפה אותו בכוח שריריה.

#דברים שאני מרימה עם הווג'ינה שלי. יופי נשי וכוח אינטימי אישי: קים אנאמי מניפה בכוח שרירי הפות גלשן ובננות לחיזוק הסיפוק המיני.

במהלך השנה האחרונה קים החלה לתעד את סדרת האימונים שלה דרך האינסטגרם במה שהיא מכנה "Vagina Tour" ויצרה גם את ההאש טאג #דבריםשאנימרימהעםהווג'אינהשלי בתקווה שאלו יספקו הדרכה לנשים על היתרונות הבריאותיים שיש בפעילות הזו. "סקס עבורי הוא כלי אישי שצריך לטפח. זו דרך לריפוי, התחדשות ומימוש עצמי", היא אומרת. "זהו חלק מאורח חיים בריא. מין היא דרך מעולה להתמודד עם דכאון ומעניק לנשים עור רענן וצעיר - במיוחד לנשים לאחר לידה".

לדבריה, שיטת האימון שלה מתבססת על תרגילים תאואיסטים מלפני 5000 שנה שמטרתם לחזק את רצפת האגן ולהגביר את ההנאה המינית. "לשרירי רצפת אגן חזקים יש הרבה מאוד יתרונות", היא אומרת. " מחיזוק הליבידו והיצר המיני, לתחושת הסיפוק המיני, האורגזמה והסיכוך של הנרתיק. האימון מסייע נגד בריחת שתן ומונע קריסת איברים, במיוחד לאחר לידה".

לטענתה, הנשים שאותה היא מדריכה חוזרות עם פידבק חיובי ומעידות כי הן חשות בשינוי. "האימון הזה כולל הנפה של כל הגוף - אפילו מתיחת פנים. בזכות האימונים בהנפה ווגינאלית יש לי לקוחות שהפסיקו להשתמש בבוטוקס. חשוב לזכור שבסופו של עניין, האישה מתחחברת יותר לאנרגיה המינית שלה בצורה מוחשית. היא מרגישה יותר בטחון עצמי וויטאליות".

עד כמה ש"מכון הכושר" של קים נשמע יעיל ואפקטיבי אני חייב להודות שהוא גם קצת פרובוקטיבי. להניף דברים בכוח שרירי הפות על החוף ולעיני כולם (גם אם לא רואים דבר), הוא דבר שהרבה אנשים היו רואים בו מתאים יותר להופעות קינקי במועדונים ברובע פאטפונג בבנגקוק. יחד עם זאת, דרכה האמיצה לבטא את נשיותה וכוחה הפיזי שמתבטא בשליטה גם באיבירה המוצנעים, יש בהם בכדי להגיד הרבה על אופיה האמיץ שמניף את מיניותה ומנפץ את תקרת הזכוכית השמרנית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים