מגזין +
מגזין +גלישה ← יח'צן הגלים: סלייטר ממשיך לעשות פרומושן לבריכה ושטיפת מוח לעולם הגלישה

יח'צן הגלים: סלייטר ממשיך לעשות פרומושן לבריכה ושטיפת מוח לעולם הגלישה

מאת יואב נקש יוני 23, 2016

אם לא הבנתם את זה עד כה אז כדאי שתפנימו את העובדה שאתם קהל שבוי של סחורה שעוד לא שווקה ומהווים מנוף לחץ מסחרי לקידומו של עסק עתידי. הגל המושלם של קלי סלייטר לא מפסיק לעשות גלים תקשורתיים, ולמעשה היחצ"ן הראשי לא מפסיק בקידום המכירות למכונה המסתורית שנמצאת בתחומי בריכה נסיונית - גם אם שלא במודע, לנו יש חלק נכבד בזה.

ישנן הרבה תוכניות איך לגדל את הבייבי של סלייטר אבל הדבר הבטוח הוא שאחרי 10 שנים של פיתוח והשקעה מישהו צריך להתחיל לגזור קופון. בתחילת חודש מאי ה-WSL קנה את מרבית מניות החברה KSWC ולאחרונה נכללה בריכת הגלים בפרויקט אדריכלי גדול בנמל בסאן דייגו, אך אם ישנו דבר שסלייטר שואף אליו יותר מכל (מלבד World Domination) זה לשים את חותמו במשחקים האולימפיים ולקים תחרויות מקצועניות כחלק מהסבב העולמי. בראיון שהעניק סלייטר לגרהאם בנסינגר מהתוכנית "In Depth", הוא אף אומר את זה במפורש: אני לא חושב, אני יודע שנערוך תחרויות בבריכה".

סלייטר לא בוחל בשימוש באמצעים פסיכולוגיים, התשובות שלו מוכנות מראש בדיוק כמו השאלות שעליהן התבקש לענות. הוא יודע שהוא חייב לפמפם את האינפו לעולם הגדול בדיוק כמו שהוא מפמפם את הגלים המושלמים שבבריכה. סלייטר מומחה בתחומו והוא יודע לעשות שטיפת מוח משכנעת ביותר על הפרטים הקטנים שנכנסים עמוק אל תוככי התודעה הציבורית, שיתחילו להיות מקובלים ויהפכו לחלק אינטגרלי מהמיינסטרים. סלייטר פועל בחוכמה בסוג של משחקי מוחות שמביא לשינוי גם בגישתם ודרך מחשבתם של השמרנים ביותר בענף הגלישה.

עד כמה שנראה שסלייטר שומר על פתיחות ועונה בכנות יש לו עוד הרבה שפנים בכובע וסודות שרק הוא יודע. וזה החלק הגאוני שבמופע האסטרטגי שלו. סלייטר גורם לנו, קהל הגולשים, לפתח סקרנות גדולה, להעלות השערות וספקולציות, לכתוב על כך, ליצור דיונים ובסופו של דבר לעשות עבורו את עבודת היח"צ (כאן אתם יכולים לחזור למה שנכתב בשורה הראשונה של הכתבה).

אל תרגישו עם זה שלא בנוח... זה די טבעי שננהג כך. אחרי הכל מדובר באדם משכמו ומעלה, נערץ ביותר שגם הגיע הכי קרוב להגשמת החלום הרטוב של כל גולש. יחד עם זאת כדאי שגם אנחנו נהיה בשליטה ולא נרייר על כל מה שהוא אומר. לקחת דברים בפרופורציה ולקרוא בין השורות. לחכות שדברים ירקמו עור וגלים ואח"כ אפשר להשתחוות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים