100% אדרנלין טהור: מי יככב ברימייק של פוינט ברייק?

יולי 25, 2014

ספיישל אייג'נט ג'וני יוטה מה-FBI יחזור בקרוב למסך הגדול במרדפיו אחרי בודי. ב-26 ביוני 2014 הרימייק לסרט "נקודת פריצה"(Piont Break) יחל בצילומים ובו ישתתפו שחקנים הוליוודים צעירים לצד שמות גדולים מענף הגלישה העולמי. סרט הפולחן שיצא לאקרנים בשנת 1991 יקבל רימייק מחודש עם הרבה אקשן של אדרנלין וצילומיו יערכו במדינות רבות מסביב לעולם כגון גרמניה, אוסטריה, איטליה, מקסיקו, פולינזיה הצרפתית והודו. אז מי הם השחקנים שיככבו בו?

point break 2  נקודת פריצה 2

פטריק סוויזי הלך לעולמו בשנת 2009, קיאנו ריבס בחר שלא להשתתף וכל הקאסט המרכזי של הסרט נאלץ להתחלף. בטופ רשימת המועמדים לתפקידו של "בודי" היה השחקן האירי ג'רארד באטלר (Gerard Butler) שכיכב בסרט "Chasing Mavericks" (לגלוש על ענקים). על אף הדמיון שלו לסוויזי המנוח ועל אף שגילום דמותו של בודי הייתה תפורה עליו כמו חליפת גלישה, באטלר לא נבחר.

את תפקיד "בודי" החדש יגלם השחקן הוונצואלי אדגר רמירז (Edgar Ramirez) בן ה-37 שהיה מועמד לגלובוס הזהב על תפקידו בסדרה "קארלוס". לרמירז יש לוק צעיר ומסוקס הוא חובב ספורט אתגרי אך לא ידוע כמה זיקה יש לו לענף הגלישה.

art5

את תפקידו האגדי של אייג'נט ג'וני יוטה יגלם השחקן האוסטרלי לוק ברייסי (Luke Bracey) בן ה-24. המלהקים כנראה חשבו שברייסי מתאים לתפקיד גם בגלל גילו הצעיר, יופיו ואולי אף בגלל שיש לו קצת מושג בגלישה... הרי הוא אוסטרלי, נא דא. מאחורי השמות ההוליוודים הגדולים יהיו מספר גולשים ידועים שישמשו בתור כפילים ויעשו את פעלולי הגלישה על הגלים הגבוהים במקומם: מקואה רות'מן (Makua Rothman), בילי קמפר (Billy Kemper), בריאן קיאולאנה (Brian Keaulana) ואהאנו צון-דרו (Ahanu Tson-Dru).

art6

כאמור בסרט ההמשך של נקודת,פריצה, אייג'נט יוטה, הלא הוא לוק ברייסי, "יסתערב" באופן חשאי ויכנס לשורותיה של כנופיה שמבצעת מעשי שוד מתוחכמים בכל רחבי העולם. הכוח שמניע את השודדים הוא התמכרותם לאדרנלין וגם בסרט זה יהיו פעלולים עוצרי דופק ונשימה שבהם יגלשו על גל של 20 מטרים, יגלשו סנובורדינג באלפים, יעופו עם חליפת כנפיים במהירות מסחררת, יטפסו באופן חופשי על קירות תלולים של צוקים ופעלולים של מרוצי אופנועים.

art7

את הסרט יביים אריקסון קור (Ericson Core) עבור חברת ההפקה Alcon. התחלת צילומי הסרט ב-26 ביוני 2014 וצילומיו אמורים להמשך כשלושה חודשים. עדיין אין תאריך של צאתו של הסרט לאקרנים אך נקווה שאיכותו לא תיפול מהסרט הראשון או שיהיה כמו דבריו של בודי: "100 אחוז של אדרנלין טהור!"

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים