גבר של שתים: התשוקה לגלישה ופתקים של אהבה לאישה

מאת יואב נקש ספטמבר 25, 2015

שמי עדית ואני נשואה לתומר אהובי כבר שנה וחצי אבל במצטבר אנחנו ביחד כבר 6 שנים. תומר ואני שני הפכים. הוא גולש שחי ונושם את הים והגלים ולעומת זאת אני מעדיפה כמה שיותר קרקע מוצקה מתחת לרגליים שלי (ומה גם שאיני יודעת לשחות). אתם לבטח שואלים איך שני אנשים כל כך שונים יכולים להסתדר וכיצד אני יכולה לחלוק את האהבה של הגבר שלי עם אהבתו לגלים? אז ראשית הפכים תמיד נמשכים ושנית, בזוגיותנו גילינו דרך יפה של מילות אהבה כתובות על פתקה.

מהיום שבו הכרנו תומר אמר לי: "תדעי שאם יש גלים אני בים! בקיץ, בחורף, בגשם, במלחמה, בכל מצב ובכל עונה". חשבתי שאין מצב שהוא עד כדי כך אוהב את הגלים - הוא עדיין לא מכיר אותי מספיק. אבל הסכמתי ולקחתי על עצמי את המשימה לגרום לו להישאר איתי למרות שיש גלים ולהפתעתי נכשלתי בענק.

"ארוסתי היפה, תמשיכי לישון בנעימים, ולחלום חלומות מתוקים, מחכה לרגע הבא שתחייכי אליי.  אוהב, תומר (בעלך לעתיד) " 

למזלי הגבר שלי מצא דרך איך לנחם אותי ולא לגרום לי להתעצבן יותר מדי כשהוא עוזב אותי למען פלגשתו, הגלים. בכל פעם שהוא הולך לגלוש השכם בבוקר הוא משאיר לי פתקים. בכל פעם הוא מניח פתק אחר על כר המיטה שמזכיר לי עד כמה אהבתו אלי גדולה ושלמרות שהוא לא נמצא פיזית איתי אני אצלו במחשבות ושליבו תמיד לצידי.


"בוקר טוב אישתי, תמשיכי לישון כמו מלאכית ששומרת עליי, גם שאת לא לידי.  אוהב,  בעלך." 

במשך 6 שנים אני אוספת כל פתק ופתק שהוא משאיר לי ושמה אותו בקופסא מיוחדת שמתמלאת לאיטה במילים רכות של אהבה. לפעמים כשאני עצובה או סתם בלי מצב רוח אני מוציאה את הפתקים ומתחילה לקרוא אותם אחד אחד כדי להיזכר עד כמה הוא אוהב אותי. זה תמיד מצליח לעודד אותי. אני מודה לאלוהים שעליי לחלוק את אהבתו של בחיר ליבי עם הים ולא עם אישה אחרת ומאחלת לכולם שחייכם יהיו מלאים בגלים וים של אהבה.

עדית יושבת בים של פתקים... גם היא נהנית מזה שתומר הולך לגלוש על הגלים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים