שם אמצעי: האם תדעו מהו כינויים של 20 הגולשים הבאים?

מאת יואב נקש נובמבר 21, 2015

השמות שלנו הולכים לפנינו, לטוב ולרע. שם פרטי ומשפחה ניתנים לנו מיום לידתנו ועד יום מותנו אך לעיתים, במהלך החיים, ניתן עוד שם אחד שאינו רשמי - כינוי שהופך לשם אמצעי. הכינויים יכולים לדבוק בנו בגלל משהו באישיותינו, במראה שלנו או סתם בגלל שהם יותר חביבים להגייה... ומי שאחראי להם הם לרוב חברים או משפחה. לפניכם 20 גולשים מקצוענים שלשמם הוצמד כינוי מיוחד - כזה שהפך להיות מזוהה איתם אולי יותר מכל. שחקו וגלו את המקור לשמותיהם אך תנסו לאתגר את עצמכם: האם תצליחו לדעת את כינויים של הגולשים גם בלי להפוך את הקלפים?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים