מגזין +

חנה וסע: האאודי החדשה מגיעה עם סקייטבורד חשמלי בפגוש האחורי

מאת יואב נקש מאי 10, 2016

עם הפטנט החביב ברכב החדש של אאודי מדגם Q3 ישנם שני דברים שאתם תהיו חייבים להמנע מהם: האחד זה שאף אחד לא יכנס בכם מאחור והשני, אין מצב לחניות צמודות. האאודי החדשה מגיעה עם קונספט נפלא של תא סמוי בפגוש האחורי שבתוכו נמצא סקייטבורד (לונגבורד) חשמלי שאותו ניתן גם להפוך לקורקינט. איזה מדליק!

דקות על גבי שעות, לחץ ועצבים זה הדבר שמלווה אותנו בשעות העומס בכבישים. שני קילומטרים הופכים לחצי שעה של נסיעה והחדשות ברדיו לא ממש עוזרות להרגיע את הנשמה. אז מה אם באותם רגעים היתה לנו אופציה נוספת שבה היינו יכולים להחנות את הרכב ולהמשיך את הנסיעה בדרך אחרת? בלי להזיע, בלי עצבים... . פשוט לנקות את הראש ולנסוע את יתרת הקילומטרים בסטייל על סקייטבורד או עם קורקינט חשמלי? הקונספט החדש של אאודי הוא פשוט גאוני וכמה טוב לדעת שיש אנשים שמרחיבים אופקים בכדי להקל עלינו את החיים.

מכונית עם 8 גלגלים. האאודי Q3 עם האקסטרה שנמצא מאחור.

החברה הגרמנית חשפה את הפיתוח המיוחד שלה בתערוכת המכוניות בבייג'ין. בפגוש האחורי ברכב האאודי הותקן תא אחסון נסתר שבו מאופסן "גלגל הצלה" מפקקים: סקייטבורד חשמלי שיכול לגמוע 12 ק"מ בטעינה אחת ולהגיע למהירות של 28 קמ"ש, ושאותו ניתן להפוך לקורקינט המאובזר גם במצערת וגם ב-GPS. המכונית הזו חכמה וידידותית בצורה מפחידה. היא מנתחת את משך זמן הנסיעה בהתאם לעומס בכבישים ומחליטה / ממליצה לנהג אם להשאר בנתיב או להחנות ולהמשיך את הנסיעה בעמידה על הסקייטבורד החשמלי. מרגע שהתקבלה ההחלטה להחליף את גלגלי הרכב בגלגלי הג'וניור הקטנים, המכונית תחפש בשבילכם גם חניה... אז תגידו, יש יותר אאודי מזה?

הקונספט המיוחד של אאודי יכול להשפיע על תרבות הצריכה של הנהגים ולשנות הרגלי נסיעה בדרכים. כמו ה-e-Bike של חברת פורד (אופנים מתקפלים חשמליים שנכנסים לתא המטען של המכונית) כך גם חברת המכוניות היוקרתית מגרמניה מציעה חלופות ירוקות וידידותיות לעולם שנוסע בלי סוף. ומי יודע? אולי אי שם בעתיד יתהפכו היוצרות ונקנה סקייטבורד או אופנים שהופכים באחד לרכב היברידי... עד אז יש לנו עוד על מה לחלום ובינתיים תחנו בצד ולכו ברגל קצת :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים