עץ הדפס וצבע: היצירות של סיון גולשות יפה על קיר הסלון

מאת יואב נקש יולי 29, 2018

תמונה או ציור? מה תעדיפו לתלות על קיר הסלון שבביתכם? את הדילמה הזו שבה ניתקלים אנשים רבים המעוניינים לתלות פריט אומנותי על כתלי ביתם, היוצרת והאומנית סיון מגן פותרת בטכניקה אחת ומיוחדת המשלבת בין הדפס וצבע. קונספט ייחודי בהשראת עולם הגלישה שנעשה באמצעות ציור והדפסה על עץ.

סיון מגן היא מעצבת גרפית ובוגרת תקשורת חזותית שבחרה לבטא את כשרונה האומנותי ותשוקתה לים ולגלישה על ידי קונספט ייחודי של ציור והדפסה על משטחי עץ בטכניקה מיוחדת המעניקה ליצירה מראה טבעי בעלת טקסטורה רבת רבדים. התמונות מאופיינות בסגנון שיק מודרני ובהשראת הטבע והנוף הימי, המעבירות תחושה של שלווה ורוגע לחלל המעוצב. "אני לוקחת את חווית הים איתי הביתה ויוצרת זיכרון מוחשי של אותה הרגשה שמחזירה אותי אל הים בכל פעם מחדש", מסבירה סיון.

את יצירותיה המרהיבות של סיון ניתן לתלות בכל מרחב פרטי או ציבורי שישרה אווירה של אופק כחול. את החותמת האישית לאומנותה היא מתייגת בשם Sivan Magen ART שבמסגרתו היא גם מאפשרת להתאים על פי הזמנה אישית יצירות על בסיס תמונות פרטיות "כי לכולנו רגעים קטנים בחיים שהיינו רוצים לזכור ולראות בגדול על הקיר", היא מסבירה.

לפניכם לקט נבחר מיצירותיה של סיון מגן מאלבומה הפרטי. לפרטים נוספים ולמגוון גדול נוסף של עבודותיה ניתן לבקר בעמוד הפייסבוק שלה Sivan Magen ART.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים