מתיחות ולעמוד: 5 תרגילים לגולשים שיושבים הרבה על הכסא

מאת יואב נקש דצמבר 07, 2016

הגיע הזמן לקום מהמושב / כיסא / ספה ולחלץ קצת עצמות. למתוח את השרירים, להזרים חמצן לראות, לפתוח את בית החזה לנשום עמוק, להרגיש איך הזרועות מתארכות, את הרגליים גובהות, למתוח ולהתמתח בכדי להשתחרר. כן אתם חייבים לזוז קצת מהכסא כי ככל שתשבו כך תרד התפוקה הפיזית שלכם. השרירים יתפסו מהר, הגמישות תרד, הכאבים בגב יגברו ובכל פעם שתרצו לגלוש אתם תצטערו שלא שמעתם בקול הכתבה.

אמנם לקום ולהתמתח לא יפתרו את כל הבעיות שלכם ועדיין יהיה עליכם לשמור על שגרת יום פעילה של אימון (יוגה, סיבולת לב ריאה, חדר כושר וגלישה כמובן), אבל בין לבין זה אף פעם לא יזיק להזכיר לשרירים שיש להם עדיין לאן לשאוף. "ישיבה זה הסיגריות של המאה ה-21"... אז בואו וניגמל קצת עם 5 תרגילי המתיחה הבאים בעמידה:

מתיחה לשריר הירך

מתיחה לבית החזה

מתיחה למיתרי הברך

מתיחת הכתפיים והשכמות

מתיחה לקרסול וכף הרגל

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים