מה הסיכויים שלכם למות מהספורט שאתם אוהבים לעשות?

מאת יואב נקש ספטמבר 04, 2015

מה הסיכויים שלכם לקפח את חייכם וללכת לעולם הבא עם חיוך רחב על פניכם כשחייתם על הקצה (וקצת עברתם אותו) מעיסוקכם בספורט שכה אהבתם? מהי הפעילות המסוכנת מכל והקצרה ביותר למעלה (או למטה)? באיזה תחום תעמדו בתור ארוך של אנשים לקראת פגישתכם עם הבורא? הרשימה הבאה מציגה את הסיכויים למות מפעילויות ספורט שונות ביבשה, בים ובאוויר ויש גם אחוזי מיתה נוספים שקשורים לתאונות אוויריות, השמנת יתר, עישון ואפילו מסיבות ומשחקי מחשב. זה אף פעם לא מזיק לשאול: "דוקטור עוד כמה זמן יש לי לחיות?" ... ושתזכו לחיים ארוכים :-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים