בטבעת זו: אתם אולי אוהבים את הים אבל הם התחתנו איתו!

מאת יואב נקש יוני 03, 2016

כמה אתם אוהבים את הים? "הרבה מאוד" זה לא מספיק. גם אם אתם פוקדים אותו מידי יום, מנקים ומטפחים אותו, דואגים לשלומו, נהנים בחברתו, משתעשעים על גליו או משתכשכים במימיו, עליכם להשתדל קצת יותר בכדי שנאמין לכם שאתם אוהבים אותו בכל מאודכם. בכדי להגיע לכדי מימוש מלא של אהבתכם עליכם לכרוע לפניו רגל, לענוד טבעת על אצבעו ולהנשא לו כדת משה ונפטונו. בדיוק כמו שעשתה קבוצת סטודנטים אקוסקסואלים (ecosexual) שבחרה להפגין את אהבתה למרחבי הים הכחול בטקס נישואין יחיד מסוגו.

ישנם כאלו שאהבתם הכי גדולה בחייהם היא לטבע המופלא שסובב אותם. ועל כן, כמו שיש "מחבקי עצים" כך ישנם גם "עונדי טבעות לגלים". קבוצת סטונדטים באוניברסיטת סנטה מוניקה בקליפורניה מכנה את חבריה כאקו-סקסואלים, הווי אומר שהם מעדיפים להתנות אוהבים עם הסביבה מאשר עם המין האנושי הבוגדני. וכך, ב-14 במאי 2016, הקבוצה הזו עשתה מהלך משמעותי בחייה כשחבריה נישאו במפתיע לאוקיאנוס השקט! וזאת מבלי שידענו בכלל שהוא נמצא בשוק הרווקים... רגע, אז האטלנטי עדיין פנוי?

בכל אופן, האוקיאנוס השקט נשוי. קולולו. את טקס הנישואים של האקוסקסואלים אירגנה הפרופסורית של התלמידים, אמבר קת'רין (Amber Katherine) שמסבירה כי מטרת החתונה היא ליצור אהבה עמוקה לטבע דרך תשוקה אקוצנטרית שיש בה אפילו תאווה. הכלות והחתנים לא לקחו האוקיאנוס לכומר בדולר בווגאס או לרביי בברוקלין, אלא פגשו אותו על החוף עם טבעות ופרחים כשהם מדקלמים כמה נדרים קיצ'ים ומקנחים ב"הרי את/ה מקודש/ת לי".

אוקי, מכאן הווירדוס המשיכו לערב כלולות והתייחדו עם הים באיזושהי דרך שאחנו אפילו לא רוצים להעלות בדמיון. לא ידוע אם נישואים אלו היו בהסכמתו של הים, ובכלל, בגלל שכל האנושות קשורה אליו לא מדובר בסוג של נישואים במשפחה? הדבר היחיד שניתן לשער הוא שהים יסכים להנשא לכל אחד שישמור על נאמונתו ולא יבגוד בו כשיזהם מהצד... הרי אתה מקודש לנו!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים