מתנה בשיבה טובה: 'קייטבורדינג' בגיל 100

מאת יואב נקש אוגוסט 18, 2016

כשמאחלים ליום הולדתכם "עד 100 כמו 20" ייתכן שלזה מתכוונים. נלס גרהארד גלנס (Nels Gerhard Glesne) הגיע לשיבה טובה של 100 שנים ובחר לחגוג את יום הולדתו ב"קייטסרפינג" עם בניו וחבריו הצעירים. גלנס הגיע לחוף קאהאנה במאווי, שם רתמות למותניו, התיישב על קטמרן מאולתר, החזיק את העפיפון בידיו והשיט את כולם בכוח הרוח. גלנס העניק לעצמו את המתנה המיוחדת מכל. נאחל לו מזל טוב ולעוד שנים רבות של ים ואושר!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים