ווידאו

סוכריות וגלים: ילד בן 12 גולש את החיים המתוקים

מאת יואב נקש מאי 23, 2015

יש לו סגנון (חיים) מרשים כמו של מקצוען, כישרון קריאה רהוטה של הגל, חיתוכים מושלמים אל עבר ביצועים רדיקלים וספונסר אחד חזק שנקרא ריפ-קארל. שמו של הילד הזה הוא ג'ט שילינג (Jett Schilling) והוא אחד מגולשי הגלים בני ה-12 הטובים ביותר בעולם.

חייו של התותח הקטן מסאן קלמנטה USA סובבים סביב עולם הים והגלישה. שיערו הצהוב וחיוכו הרחב מסגירים את היותו ילד בן 12 בר מזל. הוא אוהב להשטתות, זוכה לתמיכה ממשפחתו ונהנה לחלוק את הגלים והביצועים עם גולשים תותחים שגרים בשכנות אליו (כמו משפחת גודסקאס). "זה כיף להיות גולש צעיר", אומר ג'ט, "בגלל שאתה הרבה יותר חופשי ומאושר והגלים תמיד יהיו יותר גבוהים ממך" (יש משהו בדבריו).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים