ווידאו
ווידאוגלישה ← אלי האנמן בן ה-14 הוא הדבר הגדול הבא שצומח במאווי

אלי האנמן בן ה-14 הוא הדבר הגדול הבא שצומח במאווי

מאת יואב נקש ספטמבר 08, 2017

אלי האנמן החל לגלוש כשהיה רק בן 5. בגיל עשר הוא הצליח לגרור את תשומת ליבם של גולשים רבים בענף כשהבחינו בטאלנט מולד שמפרק את גלי הים. כיום, בגיל 14, הנער מלהאיינה שבמאווי הוא כבר הדבר הגדול הבא ונחשב לאחד מהגולשים הטובים ביותר בעולם לגילו. "אני רוצה שאנשים יחשבו שסגנון הגלישה שלי מושלם", הוא אומר. "אני רוצה להוכיח שאני גולש טוב בהכל. לא רק מישהו שיודע לעשות אייריאלים או לתת צ'ארג'. אני רוצה לעשות הכל".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים