ווידאו
ווידאוגלישה ← צעיר אבל רציני! נאצ'ו גונזאלס בן ה-19 נותן צ'ארג' על אסקונדידו

צעיר אבל רציני! נאצ'ו גונזאלס בן ה-19 נותן צ'ארג' על אסקונדידו

מאת יואב נקש אוגוסט 08, 2015

הוא ככל הנראה היה הגולש הצעיר ביותר במים כשהסוול הענק תקף את אסקונדידו בתחילת חודש מאי, וסביר להניח שגם היה הגולש עם הכי פחות ניסיון מכל המקצוענים שכיכבו שם עם הגאנים על הרי המים המלוחים של מקסיקו. אבל נאצ'ו גונזאלס (Natxo Gonzalez) בן ה-19 מחבל הבאסקים של ספרד, הוכיח שגם בגילו הצעיר הוא יכול לככב כאחד הצ'ארג'רים הכי אמיצים באותם ימים של גלי ענק. לרדת בבטחון מדרונות תלולים של גלים עם צינורות ברוחב של מערת הנטיפים זה עניין רציני... לגולשים רציניים. נאצ'ו אולי צעיר אבל הוא גולש רציני!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים