ווידאו

משוויץ יוצא שפיץ: 2 דולפינים מתנגשים בעת קפיצה

מאת יואב נקש אוקטובר 03, 2016

לכולנו יש את הרגעים שבהם אנחנו קצת נסחפים. משוויצים ביכולתנו ומותחים את הגבולות עד למצב שבו אנחנו עושים פאדיחות. ובדיוק כמונו הגולשים, כך גם הדולפינים שאוהבים להשתעשע ולהשוויץ על הגלים. במקרה הבא שבפלורידה שני דולפינים לא היו ממש מסונכרנים בקפיצות על גל הסירה ומבלי משים האחד נעץ את חוטמו בבטנו של האחר בהיותו באוויר. מעניין אם הדולפין הפוגע אמר לשני: "סליחה אחי חשבתי שאתה תופס את הפינה הימנית" ;)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים