ווידאו
ווידאוגלישה ← 3 סיפורי גלים גבוהים: שלושה גולשים ונזארה יחיד!

3 סיפורי גלים גבוהים: שלושה גולשים ונזארה יחיד!

מאת יואב נקש ספטמבר 21, 2018

בכל חורף הוא קם לתחיה - מתרומם לגבהים ונשבר מעל הקניון התת-ימי בעוצמה אדירה. פראיה דו נורטה בנזארה הוא הספוט שמבדיל בין הגברים לסופרמנים אבל גם המקום שבו טעות אחת יכולה להבדיל בין חיים למוות.

בסרטון הקצר הבא על עונת גלי הענק של 2017/18 בנזארה מספרים שלושה גולשים על חוויותיהם המפחידות בכיבוש הפסגות. אנדרו קוטון שבר את גבו בווייפאאוט אלים במיוחד, לוקאס "צ'ומבו" ציאנקה שהתגלגל במדרון גל עצום וכמעט קיפד את חייו וסיפורו של הוגו ואו (שביקר בישראל בקיץ האחרון) ועל הגל הענק ביותר שתפס בחייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים