ווידאו
ווידאוגלישה ← 3 טיפים לטיובינג: איך לקדוח צינור כמו רוב מצ'אדו?

3 טיפים לטיובינג: איך לקדוח צינור כמו רוב מצ'אדו?

מאת יואב נקש ספטמבר 15, 2016

גלישה בצינור זו פסגת שאיפתו של כל גולש. להכנס למערת המים הכחולה, לעמוד ביציבות בזמן שהליפ מכסה את כל גופך ולצאת בטיסה כמו קליע שנורה מאקדח. גלישה היא ברובה לימוד עצמי אבל לפעמים זה לא מזיק שיש מי שייתן לכם כמה טיפים שימושיים - וטיפים שכאלו מגולש אגדי כמו רוב מצ'אדו זה כמו שיעור אקדמי מפרופסור.

כל צינור שאותו אתם הולכים לקדוח תלוי במיקום שלכם לתפיסת הגל, במחוייבות שלכם בטייק-אוף, ביציבות שבבוטום טורן, בפוזישן על הגלשן, ובקריאה נכונה של השבירה עד היציאה. כשכל המרכיבים הללו נעשים בזרימה נכונה, הצינור שלכם יהיה (כמעט) כמו זה של מצ'אדו. בסרטון הבא מייק פארסונס מסביר, רוב מצ'או מדגים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים