ווידאו

החברה על ארבע: צפו בבת'אני גולשת עם הכלבה שלה

מאת יואב נקש אפריל 16, 2019

בת'אני האמילטון מנצלת כל רגע שלה בים בשביל ליהנות ובמיוחד כאשר היא גולשת בחברת יקיריה. בוידיאו לעיל בת'אני משתפת אותנו בחוויותיה האישיות עם הכלבים מהזן הסיני שאר-פיי שגדלו לצידה, האחת היא "ג'ינג'ר" שהולכת על שתי כפות רגליה הקדמיות והשניה היא "האנה" שאותה לקחה לסיבוב על הגלשן.

"הכלבים האלו מזן שאר-פיי לא אוהבים מים אבל לקחתי את האנה לגלוש בכל זאת", כותבת בת'אני. "ואתם יכולים לראות איך זה הלך לי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים