ווידאו

באמצע הצלילה לוויתן גדול סנפיר מגיח בקפיצה

מאת יואב נקש אוקטובר 24, 2016

כשאנו יושבים מול מסך וצופים בתיעוד המיוחד קשה לנו לתאר את שבאמת הרגיש בו פילגרים (Beau Pilgrim) הצלם בעת שצלל לא הרחק מחופי האי טונגה. לוויתן גדול-סנפיר (Humpback) במשקל של כ-40 טון משייט לעברו כמו טיל טורפדו, מגיח בקפיצה אדירה ונוחת במרחק של מטרים ספורים ממנו ומחבריו.

בו זכה למופע ראווה של פעם בחיים וגם תיעד את הקפיצה מנקודת מבט נדירה - מתחילתה ועד סופה. "הוא קפץ מטרים ספורים ממני, זה היה פרץ אדרנלין מטורף"!, מתאר פילגרים בעמוד הפייסבוק שלו. ואנחנו יכולים רק לדמיין את שהרגיש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים