ווידאו
ווידאוגלישה ← 45 דקות ו-80 דאק דייבים: הגולש הבא מאושן ביץ' היה נחוש לגלוש ויהי מה!

45 דקות ו-80 דאק דייבים: הגולש הבא מאושן ביץ' היה נחוש לגלוש ויהי מה!

מאת יואב נקש דצמבר 12, 2020

יש ימים שבהם הים כה גבוה עד שרק מלהסתכל מהחוף על שבירות הגלים הרבות כבר גורם להתנשפות ולחץ בזרועות. ימים גבוהים שכאלו יש גם באושן ביץ' קליפורניה ובגלל שתנאי הגישה לליין אפ חסומים עם הרים של 15 פיט, הקרב עבור רבים בדרך כלל כבר מוכרע בסיור החופים. לעומת זאת יש גם כאלו נחושים שרואים את הגלים היפים נשברים במרחק חתירה ולא מרימים ידיים אלא נלחמים עד כיבוש המטרה.

הגולש שבוידיאו הבא חתר במשך 45 דקות! ונאלץ לספוג לפי ספירה שלנו כ-80 שבירות על הראש. מספר פעמים רב הוא נדחף לאחר, נגרר בכוח הקצף ועשה דייב-דייבים בלי סוף. עד שלבסוף, הנחישות השתלמה והגולש הגיע אל הליין-אפ המיוחל. מעניין כמה כוח נותר לו בשביל לגלוש אחרי כל החתירה המתישה ולא פחות מכך מסקרן לדעת כמה גלים תפס באותו היום... כי לחתור בחזרה לאחר תפיסת גל נראה כמו יממה שלמה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים