ווידאו

45 דקות אימון: תרגילי יוגה המיועדים לכוח ויציבות

מאת יואב נקש מרץ 16, 2016

זה לא משנה באיזה תחום של ספורט אתם עוסקים, כוח ויציבות הם שני דברים שיקנו לגוף שלכם את העצמה החיונית. בכדי הגיע למיצוי מרב הפוטנציאל הגופני, שיווי המשקל והפעלת כוח נכונה במנח שונה של הגוף, הוא שיעשה את ההבדל בין סיום של ביצוע על הגלים לבין נפילה. השליטה שלכם בקבוצות שרירים שונות בהפעלת כוח נכונה ומדודה וביציבות איתנה, יעניקו לכם את האקסטרה שאותו חיפשתם.

בסרטון הבא, טים סנסאי מדגים אימון של 45 דקות שיתן לכם כוח ויציבות. מומלץ לגשת לאימון זה לאט ולאחר שקצת גיבשתם ניסיון ביוגה ואתם בכושר. אל תאמצו את גופכם יתר על המידה אך דאגו לעשות את התרגילים באותה הצורה שהוא מדגים. בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים