ווידאו

טיים לאפס של 4500 תמונות ב-8 דקות ו-Jaws אחד ענק

מאת יואב נקש פבואר 08, 2016

זה כבר הרבה מעבר ל-24 תמונות בשניה הקונבנציונאלי, הצלמים לוחצים על השאטר של המצלמה ללא הפסקה, מחפשים את התנועה רוצים להקפיא את הזמן. כשארון לינטון (Aaron Lynton) חזר לביתו עם 4500 תמונות שאותן צילם ב-15 בינואר בג'ואס הוא גילה שכל תמונה "בצבע". כשהוא הבין שאינו מסוגל לבחור אחת מהן אז הוא לקח את כולן וצירף אותן לכדי קליפ אחד של טיים-לאפס מיוחד. לא סרטון שרץ חלק אבל רצוף בגלישה על גל ענק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים