ווידאו
ווידאותרבות ← 47 מטרים של פחד: הוליווד שוב עושה סרט אימה עם כרישים

47 מטרים של פחד: הוליווד שוב עושה סרט אימה עם כרישים

מאת יואב נקש מאי 03, 2017

או מיי גאד... הטריילר הזה לסרט ההוליוודי החדש "47 מטרים דאון" גרם לי להדליק את כל האורות בבית. נגמרו הימים של המכשפה מבלייר, ג'ייסון מיום שישי ה-13 או איומי הגרעין של קים ג'ונג און ... היום יש כרישים והם מספקים את כל הפוביות שאתם מחחפשים. אלפי שיניים חדות, עיניים שחורות, לוע אדום-אדום ואג'נדה ברורה לנגוס לכם את הצורה.

ולעלילה בקצרה: שתי אחיות שאותן מגלמות השחקניות מנדי מור וקלייר הולט, יוצאות לנופש שבמהלכו הן מתנסות בצלילת-כלוב עם כרישים. בעוד הן נמצאות בכלוב וצופות במרחק קטיעת יד ממגלודון, הכבל החל להקרע וצוות הסירה אינו מצליח להעלותן בחזרה. הכלוב עם שתי הבנות צונח לקרקעית הים לעומק 47 מטרים וסביבן מפטרלים כרישים רעבים. איך הן יעלו בחזרה לסירה? מי יחלצן? הברירות מתמעטות ככל שהחמצן בבלונים אוזל. איזה סרט... פחד! באקרנים החל מחודש יוני 2017.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים