וביום הרביעי... פוטג' ווייפאאוט מהוודג'

מאת יואב נקש מאי 15, 2015

ביום הרביעי לחודש מאי 2015 הגיע הסוול הענק ביותר של השנה ונשבר על ראשיהם המסכנים של הגולשים ב-Wedge. אם לא די בכך שהוודג' בניו פורט הוא גל מסוכן, אלים ושסובל מבעיות פאקונגה מתקדמות אז תוסיפו לו עוד כמה מטרים לגובה וקיבלתם מפלצת-גל שטורקת את הגולשים על קרקעית חול רדודה ושוברת להם את העצמות יחד עם הגלשנים מבלי להניד עףעף. אבל... לפעמים יש מי שמצליח לחמוק מידיו השריריות של הוודג' ולהמנע מוודג'י כואב. בקליפ הבא יש יותר קטעי ווייפאאוט מקדיחות מוצלחות אבל תהיו בטוחים שהצופים בחוף הריעו לכל הגולשים האמיצים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים