ווידאו

5 ספוטים ב-7 ימים: אשר פייסי בסשן קיץ אינדונזי

מאת יואב נקש נובמבר 01, 2015

בקיץ האחרון הספקנו לראות הרבה סרטונים של גלישה מאינדונזיה. יצירות ווידיאו מרתקות שתיעדו כמה מהסוולים הטובים ביותר שפקדו את הארכיפלג האינדונזי בספוטים ידועים כמו אלו שבקנדוי, באלי ולומבוק. אבל אשר פייסי (Asher Pacey) הוא לא מהמיינסטרים של הגולשים שמחפש את הידוע והמפורסם. הגולש האוסטרלי אוהב את ההרפתקה שבחיפוש הגל המושלם במקומות נידחים ומבודדים אי שם באיים של האוקיאנוס ההודי.

אנחנו יודעים מה הוא עשה בקיץ האחרון. פייסי לא בזבז זמן ובשבעה ימים הוא גלש בחמש ספוטים עלומי שם - בלי לתכנן דבר מראש, בלי מפות או תחזיות, פייסי הרוויח בגדול. כש"הסוול של העשור" פקד את אינדו, הוא העדיף שלא ללכת עם ההמון לאותם המקומות ולהצטופף על פיקים עמוסים בגולשים, אלא יצא להרפתקה שבה גילה גלים מושלמים ומבודדים. "כשאתה חוזר הביתה ומסתכל לאחור, הדבר היחיד שאתה מסוגל להגיד זה וואו איזה טריפ זה היה", מסכם פייסי את החוויה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים