ווידאו
ווידאוגלישה ← האקספלורר משנות ה-80': שש דקות על סקימבורד עם טום קארן

האקספלורר משנות ה-80': שש דקות על סקימבורד עם טום קארן

מאת יואב נקש מרץ 19, 2016

כשטום קארן גולש הזמן עומד מלכת - מחוגי השעון עוצרים על שנות ה-80' ורוצים להשאר באותה תקופה שבה עולם הגלישה גילה אגדה. לקארן אין שני, הוא האחד שמסוגל להפגין כוח ורוך בתנועה אחת על הגל, הוא עוף מוזר שלא אכפת לו מה יגידו עליו כי הוא אוהב להתנסות ולנסות כל גלשן. את הסטייל האינסופי והיכולות הנפלאות שלו על הגלים הוא סיגל באמצעות כל מה שבא לרגליו - כך הוא מאתגר את עצמו לגלות מחדש את האוצר שטמון בעולם הגלישה.

בניגוד למרבית הגולשים, קארן לא נעול רק על סגנון או גלשן אחד. הוא פתח את עצמו לכיוונים אחרים כמו שהוא רואה לנכון. בדרך כלל מדובר על תגלית הרפתקנית, ניסוי כלים אך בכל הפעמים מדובר על דרכו ליהנות ולבטא את אהבתו לגלישה. אי שם בשנות ה-80' טום קארן לקח את הפקלאות ועבר להתגורר בצרפת רחוק מכל ההמולה של קליפורניה. מאז הוא גר שם עם משפחתו, עושה את שלו וגולש כמעט מדי יום. בקליפ הבא הצלם מאט פיין מבלה קצת זמן איכות עם קארן בצרפת ומקשיב לתובנותיו של הגולש שנחשב בעיני רבים לאחד מהטובים ביותר בהיסטוריה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים