ווידאו

בונים 6 קוביות ב-9 דקות עם 8 תרגילים לחיטוב הבטן.

מאת יואב נקש יולי 07, 2016

ושוב אנחנו חוזרים אל מרכז הגוף ואל השרירים ששומרים על היציבה ומציגים בטן אתלטית ושטוחה. ובפעם זו אנו פורשים את המזרון ומתרגלים תנוחות חדשות לאימון מחזורי לחיטוב וחיזוק שרירי האבדומינוס. ב-9 הדקות הבאות שמונה תרגילים שונים שמפעילים את כל צידי השרירים, חלקם תרגילים מאתגרים אך יש בהם בכדי להוסיף עניין ולהיות מאוד אפקטיביים... את זה אתם כבר לבטח תרגישו. וכרגיל, אנא הקפידו על התנועה הנכונה ואל תתאמצו יתר על המידה בכדי למנוע פציעה לא רצויה - בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים