ווידאו

8 דקות עם יאגו דורה מוכיחות שזמן הוא דבר יחסי

מאת יואב נקש יוני 11, 2016

אנו חיים בעידן שבו הזמן שלנו קצוב... לא בשנים אלא בשניות. 15 דקות באינסטוש, 30 שניות בפייסבוק 60 שניות ביו-טיוב והופ אנו מזפזפים לדבר הבא. מידת העניין הקצר שלנו בתכנים גרם לנו להגיע לסיפוק מהיר, לתובנות זריזות (שלא בהכרח תמיד נכונות) ולאיבוד מהיר של הסבלנות. אבל לעיתים אפשר גם למתוח קצת את הזמן, להפוך שניות לדקות, להתענג על הרגע החולף ולצפות ביאגו דורה גולש.

8 הדקות הבאת חולפות מהר מאוד. דורה בלקט נפלא של גלישה בקליפורניה, אוסטרליה, ובאי הקאריבי מרטיניק בין החודשים פברואר ועד אפריל. "זמן הוא דבר יחסי" אמר איינשטיין ושמונה הדקות עם יאגו דורה מוכיחות בצורה מוחלטת את הקביעה הזו. מה, כבר נגמר?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים