ווידאו

8 דקות של מתיחות: יוגה של חימום לפני סשן של גלישה

מאת יואב נקש אפריל 16, 2016

סדרת תרגילי המתיחות הזו מיועדת בדיוק בשבילכם, גולשי הגלים. בשביל לתרגל את התנוחות אינכם צריכים להיות יוגיסטים שסיימו תואר באשראם הודי אלא חדורי מטיבציה לשפר את תפקודי גופכם בכדי לשפר ביצועיכם - בים ועל היבשה. אז קחו לכם 8 דקות מזמנכם היקר ותעשו איתו משהו מועיל באמת. אימון / חימום  זה מיועד בעיקר לכתפיים, לזרועות ולצידי הגוף - הדרך הטובה בותר להתחיל את היום ולגלוש את כולו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים