ווידאו
ווידאוטבע וחי ← ענק עדין תר במרחבים הכחולים: כריש לוויתני עצום מימדים הדהים צוללנים

ענק עדין תר במרחבים הכחולים: כריש לוויתני עצום מימדים הדהים צוללנים

מאת יואב נקש אפריל 18, 2017

כרישים לווייתניים יכולים להגיע למימדים עצומים - סדר גודל שקשה מאוד לאמוד אם אינכם נמצאים / שוחים על ידו. אורכו של הכריש-לוויתני הגדול ביותר שתועד אי פעם היה 40 פיט (13 מטרים או באורכו של אוטובוס להשוואה) ואילו בריטני ברוק וחבריה שצללו בקרבה לחופי פאלם ביץ' בפלורידה, פגשו בענק שגודלו נאמד ב-30-35 פיט (9-11 מטרים).

הענק העדין חלף לצידם בשייט רגוע בליווי דגי קוביות ודביקונים רבים - מחזה שנראה לדבריה של בריטני כמו "ענן מתגלגל". זה נראה מרשים מאוד בווידיאו ולבטח עוצר נשימה אם עדים לכך בלייב!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים