ווידאו
ווידאואמנות ← גל במרכז העיר: שלט פרסומת בסיאול נראה ממש כמו הדבר האמיתי

גל במרכז העיר: שלט פרסומת בסיאול נראה ממש כמו הדבר האמיתי

מאת יואב נקש מאי 21, 2020

חופשה בים בזמן סגר הקורונה נראה בסיאול כמו זכרון רחוק עד שחברת מדיה בשם D'strict הציבה שלט בתלת מימד והביאה את הגל עד למרכז העיר. השלט הדיגיטלי בתצוגת לד בעיר הבירה של דרום קוריאה יוצר אשליה אנאמורפית של גל הנשבר בתוך אקוואריום ענק. האשליה החזותית נראית כה מציאותית עד כדי חשש שהמים ישפכו או ישברו את השמשה.

פרויקט "הגל" נבנה במשך מספר חודשים באמצעים טכנולוגים ועיצוב דיגיטלי בתוכנות תלת מימד. גודלו של השלט 20X80 מטרים. "רצינו ליצור חוויה מהפנטת", אומר ג'ון לי מנכל הפיתוח של חברת די-סטריקט. "גלים הם יפים ודינאמיים כשלעצמם ובחרנו בהם מכיוון שהם מעלים רגשות ותחושות שונות שמאפיינות את הלך הרוחות בימים אלו". ברשתות החברתיות התגובות לשלט נעות בין "מרגיע" ל"מחליץ" ויש כבר מי שכתב שנרא כאילו שמו גם את הגל בבידוד עצמי. וגם אחרי כל זאת כולם מסכימים שמדובר בהחלט במופע ראווה טכנולוגי של הטבע המופלא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים