ווידאו
ווידאוטבע וחי ← אקשן אוסטרלי: לוויתן תועד גולש על גל ולא בהכרח למטרת הנאה

אקשן אוסטרלי: לוויתן תועד גולש על גל ולא בהכרח למטרת הנאה

מאת יואב נקש אוקטובר 08, 2020

אנו רגילים לראות דולפינים שתופסים גלים אבל לוויתנים שאורכם כאורך הגל עושים את אותו התמרון וההאצה מתחת לפני הים, זה לא עניין שבשגרה. הסיבה העיקרית שתיעוד הרחפן הבא מלונקס הד הוא מיוחד, זה לא בגלל שלוויתן המינק באורך 8 מטרים תופס גל אלא בגלל הטקטיקה שבה הוא נוקט בכדי להתקיף את להקת הדגים. הגולשים שהיו בסביבה הבחינו ברעב שתקף את הלוויתן ופינו את הליין אפ עבורו. נפלאות הטבע והים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים