גולש על סאפ ברגע של או מיי גוד!

מאת יואב נקש מאי 08, 2016

אוקי, גם אם דברים כאלו לא קורים מידי יום הם עדיין קורים... מה שקצת מגדיל את הסיכויים למצב שאתם תהיו הבאים. אבל אל תלחצו, בכדי שזה יקרה צריכים להתקיים שני דברים: האחד הוא שתחתרו על סאפ והשני שתגורו באזור שדרכו נודדים לוויתנים כמו בדרום קליפורניה.

במקרה שלעיל הבחור עמד בכל הקריטריונים שדרושים למחיצתו על ידי גדול סנפיר אך למזלו זה רק היה קרוב והוא ספג גל הדף ושפריץ. מהמרחק שצולם המקרה קשה לאמוד את גודלו של הלוויתן אך תהיו בטוחים שפנים-אל-פנים זה הרבה יותר ענק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים