ווידאו
ווידאוגלישה ← להגשים בלי ספונסר: דרכו של ג'ואאו דה מסדו לפסגה אינה מסתיימת רק בכיבושה

להגשים בלי ספונסר: דרכו של ג'ואאו דה מסדו לפסגה אינה מסתיימת רק בכיבושה

מאת יואב נקש פבואר 04, 2018

שמו מבליח בין פסגת גל אחד לדרופ תהומי אחר - שם שלעיתים נחבא מאחורי גולשים ידועים שלהם גב מסחרי ופרסומי. ג'ואאו דה מסדו (Joao de Macedo) מהווה חלק בלתי נפרד מסצנת הביג ווייב העולמי ומנסה בכל מאודו להגיע לטופ, ולא רק של גלי הענק. אז מה עושה אדם שתשוקתו לגלישה על הגלים הגבוהים היא אמיתית וחפה מכל עניין מסחרי? האם הוא יצליח להגשים חלום גם בלי ספונסרים?

בסרט הדוקומנטארי הקצר שלעיל אנו נחשפים לסיפורו של ג'ואאו, האנדרדוג בענף, העושה ככל יכולתו לכבוש פסגות אוקיאנוסים ולהכנס לסבב גלי הענק של ה-WSL ללא כל תמיכה של ספונסר. סרט הדוקו הקצר "Way of Life" צולם במשך כחצי שנה בספוטים שונים של גלי ענק ברחבי העולם. הסרט ערוך בצורה מרתקת ויוצאת מן הכלל השופכת אור על דרכו של אדם אמיץ שרוחו גבוהה ושמקדיש את כל חייו לחלום אחד נכסף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים