זה 84 מטרים של רייל - סלייד ארוך לשיא עולם

מאת יואב נקש יולי 10, 2015

הפירוש העברי למילה Rail הוא מסילה או מעקה והסנובורדר באסטי ריטיג (Basti Rittig) נתן לזה פירוש חדש: "מסילת רכבת". זה התחיל לפני מספר חודשים כשצוות נייטרו (Nitro) שמורכב מחמישה סנובורדרים רצה לשבור את שיא העולם שנקבע בשנת 2011 ע"י הבריטי קאלום פאטון (Calum Paton) שהחליק על רייל באורך של 78 מטרים (258 פיט). הצוות בנה מעקה תקני באורך של 84 מטרים (275 פיט) אלא שאחרי שלושה ימים של נסיונות הם נכשלו במשימתם ולא הצליחו לשבור את שיא העולם. 

כשכולם כבר אמרו נואש, באסטי ריטיג לא וויתר והצליח חודשיים לאחר מכן להחליק כל הדרך (הארוכה) אל שיא עולם חדש. בקליפ שבראש העמוד נראה ריטיג ברגע הסלייד שהכניסו לספר השיאים ובקליפ התחתון שלושת ימי הנסיונות הכושלים של חמשת חבריו. יא חביבי זה הרבה מעקה לשרוף...

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים