ווידאו
ווידאוגלישה ← מפולת של רוכבים: מירוץ אופנים במורד מדרון קרחון זה Fuck'n אקסטרים

מפולת של רוכבים: מירוץ אופנים במורד מדרון קרחון זה Fuck'n אקסטרים

מאת יואב נקש יולי 22, 2015

כך נראית מפולת של רוכבי אופנים מהר מושלג. כבר ב-10 השניות הראשנות של הסרטון נראה קטל המוני רצוף בווייפאאוטטים על מדרון של קרחון באלפים הצרפתים של d’Huez. מסלול מירוץ כאוטי לחלוטין עם מריחות, התהפכויות ואיבודי שליטה שמהווים חלק מהאתגר להגיע מהפסגה בגובה 3200 מטרים עד למפלס פני הים בבטחה.

את מסלול המירוץ ה-Megavalanche רבים לא מסיימים (כפי שנראה בווידיאו הם מסיימים על הפנים) אך למזלנו הבחור עם הגו-פרו ג'יימי ניקול (Jamie Nicoll) סיים במקום השביעי וסיפק לנו תיעוד מרהיב של מירוץ חסר כל שליטה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים