ווידאו

מעל הגלים ומאחורי הקלעים של גו פרו מאבריקס 2014

מאת דודי ארדון מרץ 17, 2015

בהאלף מון ביי קליפורניה עדיין מחכים לטיטאן. תחרות המוזמנים היוקרתית של גולשי גלי הענק מחממת מנועים לקראת האיבנט של 2015 עם קליפ ענק (תרתי משמע) משנה שעברה. הכל מתנקז ליום אחד של תחרות, יום אחד שבו ההפקה צריכה לעבוד בסנכרון עם הגולשים שמתעדים את עצמם גולשים על הגלים הגבוהים. מאחורי הקלעים מצלמות הגו-פרו יוצאות מהאריזה, מודבקות על הגאנים וטובלות במי הים. התיעוד מגובה פני הים (ומתחת) נותנת לצופה תחושה של מרחק נגיעה. ג'יימי סטרלינג, מארק הילי, שיין דוריאן, גראנט טוויגי בייקר וגולשי ענק נוספים כובשים את יצר הפחד ושורדים את הגבוהים שבגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דודי ארדון

צלם מקצועי ומרצה לצילום מזה 20 שנה. בעל סטודיו לצילום במושב גבעת ח"ן בתחום האוכל, תכשיטים פרוטרטים ועוד אבל זווית הראיה המועדפת עלי תהיה לעולם מתוך המים. מוטו לחיים: Imagination, is more important than knowledge. For Knowledge is limited While Imagination encircles the world (Albert Einstein) - פייסבוק / אתר

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים