ווידאו

אקשן בחרמון: תיעד שיגור טיל מיירט באמצע הסקי

מאת יואב נקש ינואר 24, 2019

עונת הסקי בחרמון בשיאה וגם אם הפסגה הלבנה נראית כמו האלפים האירופאים תמיד יהיה משהו שיחזיר אותנו למציאות הישראלית. בתחילת השבוע ירו שלוחות האיראנים טיל ק"ק מסוריה ומערכת ההגנה שלנו הגיבה עם שיגור טיל מיירט.

לצערנו זה לא דבר חדש לראות שובלים של טילים וחלקנו אף חוו את הדף הנפילות שלהם באזורי החוף הדרומי, אבל התיעוד הבא ממצלמת הגו פרו של גולש סנובורד באתר החרמון הוא מפתיע ביותר. אלעד בן משה שתיעד את הרגע המלחמתי עצר בתדהמה ומיד אח"כ חזל"ש לסקי ולמורד המושלג.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים