ווידאו

שיר השנה על גלשן: 'HELLO' של אדל בביצוע אנפלאגד

מאת יואב נקש ינואר 29, 2016

זה היה שיר השנה - "Hello" שאמר להתראות ל-2015, חזר אלינו בגירסת אנפלאגד על גלשן ב-2016. קולה של אדל שהרטיט את ליבם של מיליארדי אנשים מהצד השני של הקו, נשמע בברור גם במוסך קטן בקנדה. חברי להקת הרוק המוכשרת "Walk Off The Earth" ערכה קאבר לשיר המרגש ונעזרה בגלשן ככלי נגינה להשלמת הביצוע הווקאלי. לחברי הלהקה הצטרפו גם שני הרקדנים מיילס אריק ואייזק לופיאן שהוסיפו עוד מימד גמיש לניגון. הלו, אתם שומעים? נו, טוב.. צפיה מהנה והאזנה עריבה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים