ווידאו
ווידאוטבע וחי ← חמוד אך כואב: דולפינים בשבי מהופנטים מסנאים חופשיים

חמוד אך כואב: דולפינים בשבי מהופנטים מסנאים חופשיים

מאת יואב נקש אוקטובר 25, 2017

כמעט כל דבר הקשור לדולפינים ולסקרנותם יחשב לחמוד אבל הכאב בקטע הקצר שלעיל נגרם מהעובדה שהם נמצאים בשבי. דולפינים כדוגמת אלו שוהים בתוך אקוואריומים סגורים ואמורים לבדר אותנו, בני האדם, בסדרת תרגילים לולייניים בבריכות של פארקים ימיים.

הדולפינים הללו שבסי-וורלד אינם מכירים את העולם שבחוץ והתמימות שלהם שובה ושוברת את הלב כשהם רואים לראשונה סנאים במרחק נגיעה מהם... כך נראה החופש מבעד לסורגי-חלון של כלא כחול.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים