ווידאו
ווידאוגלישה ← לאחר 16 שנה עם Naish: קאי לני מסיים את דרכו עם הספונסר שאיתו צמח

לאחר 16 שנה עם Naish: קאי לני מסיים את דרכו עם הספונסר שאיתו צמח

מאת יואב נקש ינואר 06, 2018

פרידות אינן קלות במיוחד אם הן מגיעות לאחר שנים רבות של יחסים קרובים מאוד. מנעוריו ובמשך 16 שנים, היה קאי לני תחת חסותו של איש הים רובי נאש שבמובן מסויים גידל אותו לגולש הכל-יכול שלו הוא הפך: גולש רוח, קייט סרפר, גולש גלים, סאפ והידרופויל כמובן. מסיבה כלשהי מערכת יחסים זו של ספונסר-טימניק הגיעה לסיומה כשלני העלה סרטון הוקרה לנאש שבו הא מבשר על עזיבתו את החברה.

אין מילים שיכולות להביע את כמות הכרת התודה שיש לי כלפי רובי נאש ולחברה Naish על התמיכה המדהימה שלה זכיתי ב -16 השנים האחרונות ", כתב קאי לני. "נאש היה נותן החסות הראשון שלי, והוא היה איתי כל הזמן, בטוב וברע, לאורך כל המסע שלי ועזר לי להגשים חלומות ילדות להיות אלוף עולם וספורטאי. אני מבשר בלב כבד שכבר לא אהיה גולש מהצוות של נאש. זו הייתה החלטה קשה ביותר שהייתי צריך לעשות בקריירה שלי אבל אני מתרגש לקראת הבאות ושמצפה לי בהמשך דרכי - להיות הספורטאי והאדם הכי טוב שאוכל להיות."

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים