ווידאו
ווידאוטבע וחי ← האנטיגטון ביץ': כריש עושה ביצועים באוויר ומפחיד את הדייג

האנטיגטון ביץ': כריש עושה ביצועים באוויר ומפחיד את הדייג

מאת יואב נקש אוגוסט 23, 2015

הכרישים לחופי בירת הגלישה האמריקאית האנטינגטון ביץ', למדו משהו מהגולשים ואולי גם משהו מהדולפינים - איך לעשות קצת ביצועים אוויריים, קפיצות, לופים וסאלטות באוויר. אבל האמת היא שהכריש מסוג מאקו (Mako) לא עשה את זה בגלל שהוא רצה להרשים מישהו או מכיוון שהוא חיפש דרך להשתעשע, הכריש התפתל באוויר בניסיון להשתחרר מקרס הדייג שננעצה בלועו. כשהדייג ראה את העוצמה המתפרצת מן המים הוא הרגיש לפתע כל כך חסר אונים ומפוחד עד שהוא האיץ בחברו לברוח משם עם סירתם. וגם... הוא איבד את השלל - זה שווה הכל!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים