ווידאו
ווידאוגלישה ← בי אף אף נוסטלגי: אלאנה ובת'אני חברות ילדות לעולמי עד

בי אף אף נוסטלגי: אלאנה ובת'אני חברות ילדות לעולמי עד

מאת יואב נקש מאי 20, 2019

בת'אני האמילטון ואלאנה בלנשארד נפגשו בבית הספר היסודי בחוף הצפוני של קוואי וגילו שיש להן מכנה משותף. לא רק ששתיהן גולשות גלים אלא ששתיהן חולמות להיות אלופות בתחומן! היום השתים כבר ילדות גדולות שהגשימו הרבה חלומות כשהאחרון שבהם הוא הקמת משפחה. אבל אם ישנו דבר שמרשים ביותר בחייהן הוא הערך המקודש שהשתים נותנות לחברותן.

הן היו שם האחת לצד השניה בטוב וברע. אלאנה היתה במרחק נגיעה מבת'אני כשזו איבדה את זרועה בתקיפת הכריש. גם כשבלנצ'ארד יצאה לסבבים חובקי עולם ובת'אני העניקה השראה לכל העולם, הן תמיד נשארו חברות טובות ובקשר שאינו ניתן להתרה. בתיעוד נוסטלגי מרגש מילדותן שאותו העלתה בת'אני לערוץ היו טיוב שלה, יש מסר אחד ומיוחד: "האם אתם חושבים על חבריכם מהילדות? אז תצרו איתם קשר ותעלו זכרונות שמחים".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים