ווידאו
ווידאוגלישה ← אלבי עולה לאייר: הרגעים הבלתי נשכחים שבהם הוא שהה באוויר

אלבי עולה לאייר: הרגעים הבלתי נשכחים שבהם הוא שהה באוויר

מאת יואב נקש מאי 02, 2016

אולי אתם לא ממש זוכרים אבל השנה החולפת הייתה גם של אלבי לאייר (Albee Layer). הגולש המעולה ממאווי ניצח בתחרות היחידה שהתקיימה על הגל המלאכותי בסנודוניה וקדח צינור ענק בג'ואס. הוויילדקארד מתחרותה-CT בעל כשרון עצום בגלישה, אמיץ, ובעל סגנון אקרובטי בתעופה. מחיתוכים נקיים על קירות הגלים ועד לרוטיישנים חלקים באוויר, אלבי לאייר הוא הפרי-פרו סרפר האמיתי. בקליפ שלעיל תצוגה משובחת של גלישה עם בנוס של אייר 540 בדקה 4:10.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים